Head of Finance

  • Administration/Finance
  • Szczecin, Poland

Job description

Kim jesteśmy?

Jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce, którego sztandarowym produktem jest Tidio - live chat wspierany przez unikatowe rozwiązanie czatbotowe.

Sprawdź nas: https://backstage.tidio.com/

Kilka statystyk - co warto o nas wiedzieć:

  • Spółka rozwija się w tempie 2,5 razy rocznie,
  • Obecnie jesteśmy 4. najpopularniejszym live chat’em na świecie, całkiem niedawno byliśmy jeszcze na 7 miejscu, (http://bit.ly/2mvPyFM),
  • Każdego miesiąca nasz widget widzi 162 milionów unikalnych użytkowników, co odpowiada 2,2% wszystkich ludzi na świecie!

Jakie dokładnie zadania na Ciebie czekają?

  • Zarządzanie finansami spółek Grupy Tidio i rozwijanie zespołu finansowo-operacyjnego,
  • Tworzenie oraz realizacja strategii finansowej firmy oraz zarządzanie budżetem w zgodności z założoną strategią i planami,
  • Przeprowadzenie audytu działu finansowego, wprowadzenie niezbędnych usprawnień,
  • Nadzorowanie zmian w prawie i pilnowanie zgodności funkcjonowania firmy zgodnie z prawem podatkowym i księgowym w Polsce i za granicą,
  • Tworzenie niezbędnych raportów, zarówno wewnętrznych jak i przygotowanych dla zewnętrznych podmiotów.

Chcielibyśmy Ci zaoferować:

  • Stanowisko kluczowe dla funkcjonowania i rozwoju firmy, wysoce samodzielne i o dużym stopniu decyzyjności,
  • Środowisko pracy skoncentrowane na rozwoju i wzajemnej współpracy: oferujemy nie tylko płynny przepływ wiedzy w organizacji, ale też szkolenia, konferencje i warsztaty podwyższające kompetencje,
  • Możliwość uczestnictwa w darmowych lekcjach języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport bez dodatkowych opłat,
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta, bez open space’ów,
  • Dofinansowane dojazdy do pracy (refundacja biletu miesięcznego na komunikację miejską lub dopłata do strefy parkingowej),
  • Codzienny poczęstunek: doskonałą kawę, soki, owoce, płatki śniadaniowe,
  • Dla osób spoza województwa: pakiet relokacyjny w wysokości 7000 zł

Requirements

Może się okazać, że szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub finansowym,
  • Masz co najmniej 4-letnie doświadczenie w sektorze finansowym, w tym także doświadczenie na wysoce samodzielnych i niezależnych stanowiskach,
  • Masz wysokie predyspozycje do zarządzania zespołem, dużym atutem będzie doświadczenie w tym zakresie,
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (poziom B2/C1),
  • Jesteś osobą przedsiębiorczą i proaktywną: czujesz wysoką odpowiedzialność za powierzony obszar i podejmujesz inicjatywy w celu usprawnienia jego funkcjonowania,
  • Świetnie rozumiesz zagadnienia finansowe i potrafisz je analizować z perspektywy prawnej, księgowej, podatkowej i strategicznej,
  • Masz doświadczenie we wprowadzaniu firmy na nowe rynki lub doświadczenie ze złożonymi strukturami organizacji,
  • Chętnie porozmawiamy z osobami, które pracowały w “Wielkiej czwórce” i mają doświadczenie w obszarze controllingu.