Product Manager

  • Product
  • Szczecin, Polska

Opis oferty

Kim jesteśmy?

Jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce, którego sztandarowym produktem jest Tidio - livechat wspierany przez unikatowe rozwiązania czatbotowe. Odbiorcami naszego rozwiązania są mali i średni przedsiębiorcy, chcący utrzymywać kontakt ze swoimi klientami w czasie rzeczywistym. Jako firma jesteśmy wspierani przez jedną z największych polskich spółek venture capital, jaką jest bValue, a w 2017 roku zostaliśmy laureatem InCredibles, czyli konkursu organizowanego przez Kulczyk Investments, nagradzającego najbardziej obiecujące i innowacyjne startupy.

Jako Product Manager dołączysz do 5-osobowego Product Teamu i dostaniesz pod opiekę jeden z kluczowych dla naszego produktu obszarów. Przy ścisłej współpracy z UX Researcherem i Graphic Designerami będziesz przygotowywał projekty nowych funkcjonalności, kontrolował proces wdrożenia oraz analizował ich przyjęcie przez użytkowników.

Pomożemy Ci w podnoszeniu wiedzy i kompetencji!

Product Camp (Berlin), Konferencja Zendesk (Londyn) czy kurs Reforge (przełomowy program skoncentrowany na idei Growth w marketingu i produkcie) - to tylko część wydarzeń, w których wzięli niedawno udział nasi pracownicy.

Jakie dokładnie zadania na Ciebie czekają?

  • Rola Product Owner’a (pracujemy w Scrumie): opieka nad Product Backlogiem i ścisła współpraca z jednym z naszych zespołów deweloperskich. Waszym celem będzie rozwijanie produktu zgodnie z oczekiwaniami klientów,

  • Analizowanie informacji związanych z użytkowaniem produktu, kreowanie nowych pomysłów w oparciu o jak największą ilość danych,

  • Tworzenie specyfikacji oraz wymagań dla nowych i istniejących funkcjonalności,

  • Zapewnienie ciągłego, zrównoważonego rozwoju podległego Ci obszaru, przy uwzględnieniu pozostałych obszarów produktu,

  • Analizowanie zależności pomiędzy innymi funkcjonalnościami,

  • Współtworzenie i rozwijanie wizji produktu, a zarazem wizji rozwoju całej firmy.

Chcielibyśmy Ci zaoferować:

  • Wynagrodzenie 7000 - 11500 zł netto + VAT w przypadku umowy B2B lub ekwiwalent na umowie o pracę,

  • Bardzo duże możliwości podnoszenia kwalifikacji, nie tylko dzięki pracy w szybko rozwijającym się start-upie, ale także poprzez szkolenia, kursy czy wyjazdy na konferencje,

  • Pracę w doskonałej atmosferze, w zespole, który nieustannie dzieli się wiedzą i nie boi się testowania nowych rozwiązań,

  • Realny wpływ na wizję i kształt produktu oraz na rozwój całej firmy,

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu,

  • Prywatną opiekę medyczną i Kartę Multisport bez dodatkowych opłat,

  • Codzienny poczęstunek: wyborną kawę, świeże owoce, płatki śniadaniowe oraz urodzinowe babeczki,

  • Komfortowe, nowoczesne i pozbawione open space’ów biuro zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina,

  • Dla osób spoza woj. Zachodniopomorskiego oferujemy pakiet relokacyjny w wysokości 7000zł.

Wymagania

Może się okazać, że szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy w dziale produktowym, w tym przynajmniej rok doświadczenia w pracy nad rozwojem jednego produktu,

  • Doskonale rozumiesz rynek nowych technologii - chętnie testujesz nowe aplikacje, znasz najnowsze trendy, śledzisz innowacje w branży,

  • Masz popartą doświadczeniem umiejętność doskonałej współpracy w zespole,

  • Analizując i syntetyzując dużą ilość danych jesteś w stanie tworzyć koncepcje, które później w sposób klarowny i angażujący prezentujesz innym,

  • Doskonale organizujesz własną pracę, jesteś osoba samodzielną i wykazującą inicjatywę,

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (poziom B2 lub wyższy),

  • Dużym atutem będzie dla nas umiejętność opisywania zadań w sposób klarowny dla zespołów developerskich (niezbędne wymagania, wizualizacje, określenie wstępnych edge case’ów).